header

Pokrova kapi

 

(+371) 26339962
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atjaunoto pieminekļu galerija

Pievienota atjaunoto pieminekļu galerija!

GALERIJA

Vijas Artmanes piemiņai

Godājamie, mājas lapas apmaklētaji!

Svētdien 2009.gada 11.oktobrī ir Vijas Artmanes miršanas gadadiena. Pokrovas kapsētas administrācija rīko talku par godu cienījamai un visu mīlētai aktrisei Vijai Artmanei un aicina visus, kuri vēlas godināt viņas piemiņu plkst. 11.00, 11.10.09.

Cienījamie lapas apmeklētāji!

Aicinām Jūs aktīvi piedalīties apspriešanā par Memoriālā ansambļa izveidošanu Pokrova kapos:

Kapu rekonstrukcijas gaitā mēs saskārāmies ar to, ka daudzi cilvēki, kuru radinieki tika apglabāti Pokrova kapos, dažādu iemeslu dēļ vai nu nezina, kur atrodas apglabājuma vieta, vai nu gadu gājumā kapavieta nav saglabājusies. Vienām kapu vietām radinieki ir aizbraukuši no Latvijas, bet otrām – nomainījās paaudzes un vairs nepalika to cilvēku, kas rūpējās par kapu vietām.

Ir teiciens, ka cilvēks ir dzīvs, kamēr ir dzīvas atmiņas par viņu. Mums ir svarīgi saglabāt katra dzīves stāsta vismazāko sīkumu un atcerēties mūsu senčus. Tāpēc mums radās ideja izveidot Atceres memoriālu Pokrova kapos. Mēs redzam šo memoriālu kā atceres ansambli, ne tikai tiem cilvēkiem, kas tika apglabāti Pokrova un Lielajos kapos un kuru apglabājuma vietas nav saglabājušās, bet arī visām tām nelaiķa dvēselēm, kuru radinieki nezina, kur ir apglabājuma vieta. Kā vietu, kur varētu paklanīties un pieminēt mums tuvos cilvēkus, kas ir apglabāti tālu prom no radiniekiem, un tos, kuru apglabājuma vietas nav zināmas vai gadu gājumā nav saglabājušās.

Ja Jūsu radinieki ir bijuši apglabāti Pokrova vai Lielos kapos, viņu kapa vieta nav saglabājusies un Jūs vēlaties pievienot viņu vārdus Memoriālajā dēlī – paziņojiet par to mums.

Ja Jums nav vienaldzīga šī ideja un Jums ir kreatīvas idejas, kas varētu palīdzēt mums projekta realizēšanā – paziņojiet par to mums.

Memoriālā ansambļa projektēšana jau ir sākusies un mēs būsim pateicīgi par jebkādām atsauksmēm un palīdzību.

Pokrova kapu administrācija

Pavasara talka

Informējam, ka 2.maija plkst. 11:00 Pokrova kapsetas teritorijā tiks rīkota pavasara talka.

Informacija: tel. 26339962 - V.Smirnovs.

SākumlapaJaunumi