header

Pokrova kapi

 

(+371) 26339962
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Noteikumi

Apbedījuma vietas (vai ģimenes apbedījuma vietas) iepriekšējai iegādei Pokrova kapos nepieciešams tikai izvēlēties jums tīkamo sektoru un noslēgt Līgumu. Sadaļā Kontakti ir norādīti pārvaldnieka telefonu numuri, kurš ērtā jums laikā parādīs pieejamās vietas. Pēc Līguma noslēgšanas un apmaksas, vietas Apsaimniekotājam tiek izdots ciparu Sertifikāts (sīkāka informācija sadaļā Tarifi). Vieta saglabā savu piederību Apsaimniekotājam līdz apglabāšanas brīdim, ko veic pats Apsaimniekotājs, vai līdz atsavināšanas brīdim un brīdim, kad Apsaimniekotājs nodod savas tiesības trešajām personām vai radiniekiem. Lai veiktu apbedījumu, ir nepieciešams uzrādīt līgumu un miršanas apliecību.

Ģimenes locekļu nāves gadījumā apbedījuma vietas (vai ģimenes apbedījuma vietas) iegādei noformēšanas kārtība ir tāda pati, apmaksas kārtība ir norādīta sadaļā Tarifi.

Lai uzturētu kapus atbilstošā stāvoklī, nodrošinātu apgaismojumu, apsardzību, koplietojuma teritorijas uzkopšanu, Pokrova kapos tiek noteikta ikgadējā maksa par apkalpošanu. Atšķirībā no vienreizējās apmaksas par iegādātajām vietām, kuru Administrācija pārskata katru kvartālu, maksa par apsaimniekošanu ir fiksēta. No ikgadējās maksas par apsaimniekošanu tiek atbrīvoti tikai vietu Turētāji, kas rakstiski pamatojuši savu nespēju veikt apmaksu par tekošo gadu.

Ikgadējā maksa nav paredzēta kapu rekonstrukcijas darbiem, jo šiem nolūkiem tiek izdalīti līdzekļi no maksas par apbedījuma tiesību iegādi. Ar informāciju par rekonstrukcijas gaitu un apbedījumu klasifikāciju var iepazīties sadaļā Labierīkošana.

Informācija par apbedījuma vietas iegādes izcenojumiem Pokrova kapos ir apskatāma sadaļā Tarifi.

Dotajā sadaļā jūs varat iepazīties ar Pokrova kapu uzturēšanas noteikumiem un apglabāšanas vietas uzturēšanas (lietošanas) tiesību iegādes Līguma paraugu. Visa līguma terminoloģija un Uzturēšanas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

pdfLĪGUMS_PAR_KAPAVIETAS_NODOŠANU_UZTURĒŠANĀ_POKROVA_KAPSĒTĀ_RĪGĀ_MĒNESS_IELĀ_3.pdf

jpgRikojums

Vissvētākās Dievmātes Patvēruma Draudzes Pokrova kapsētas uzturēšanas noteikumi

Sastādīti pamatojoties uz LR Rīgas domes 2000.gada
25.aprīļa saistošiem noteikumiem Nr.74, kas izdoti
saskaņā ar LR likuma „Par pašvaldībām” 21. un
43.pantu un Rīgas domes vēstuli Nr.DKPK – 08-1378-nd

SākumlapaNoteikumi